Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když má někdo doma postižené dítě a nebo někeho z rodiny asi ví,co to znamená a jak DŮLEŽITÉ jsou pro tuto osobu zdravotní pomůcky,které pomáhají zvládnout keždodenní překážky v životě...Obrazek 

Ne každá zdravotní pomůcka je plně hrazena zdravotní pojišťovnou.většinou jsou hrazeny částečně a doplatky jsou někdy velké a musíme je uhradit.

Já sama pečuji o malou 24.hodin potřebuje moji pomoc celodenně.Bez mojí pomoci to prostě nejde....Malá má u plnou bezmocnost,má 4stupěň Vždy rozhoduji co je pro mojí malou nejlepší a proto se jí snažím její život zlepšit jen co to jde .

dětský smích. je nejkrásnější pocit a když ho vidíte tak vás zahřeje u srdíčka ...

 

Obrazek

 

 

                                      

logo


stáhnout mp3

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

charitativní běh

(Aleš Kinc, 16. 7. 2018 16:52)

Dobrý den.
každý rok v září pořádám s kamarádem u nás v Lukově u Zlína Charitativní běh www.behlukov.cz vybrané peníze se snažíme věnovat potřebným dětem, pokud možno z regionu. Nevím, jestli se vás to týká. Snažíme se přispět na něco konkrétního, cvičení atd., co pojišťovny nehradí. Peníze odevzdáme rodině přímo po akci - chceme aby se, pokud možno i s dítětem, akce zúčastnili.

Podívejte se na stránky a napiš nám, prosím, co nejdříve, už to chceme dát dohromady. Nejradši jsme, když můžeme peníze rozdělit mezi dvě děti, takže píšu více lidem.

mail : saskinci@volny.cz

XRumer + XEvil free demo

(LatonyaBlirm, 26. 3. 2018 15:40)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.